Іван Заміга, менеджер соціально-культурного проекту “Без Меж”, спортсмен-інструктор зі спортивних танців на візках в «Укрцентр інваспорт», оператор комп’ютерного набору в «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» (ПАТ ПГЗК). 4-разовий переможець в «Забігу Мужніх» благодійного «Пробіг під каштанами».
Я народився в Казахстані, прожив там 7 років, потім переїхав до Кривого Рогу до бабусі. Закінчив два університети. Я програміст за першою освітою (Криворізький технічний університет) і психолог за другою (Дніпропетровського національного університету). Ріс без батька, його вбили під час перебудови. Мене і брата виховувала мама, яка пожертвувала всім, щоб її сини стали гідними людьми. У хвилини слабкості і депресії я згадую, скільки всього було в мене вкладено, і не дозволяю собі розкисати. Не люблю скиглити і скигліїв.
Одне з важливих відкриттів, яке я зробив в студентські роки – життя коротке і може обірватися в найнесподіваніший момент, тому потрібно наповнювати його по максимуму. За таким принципом і живу. Ловлю момент і віддаю перевагу активністі на противагу бездіяльності. Іноді це не дає ніяких результатів, окрім втоми. Але іноді призводить до цікавих подій, які змінюють долю. І мою, і мого найближчого оточення. Велику частину часу я щасливий. Намагаюся уникати людей, які тягнуть мене вниз, ведуть до деградації, крім тих випадків, коли я можу людині допомогти. Вважаю, що оточення дуже на нас впливає і робить нас такими, якими ми є в даний момент.
Перший раз я приїхав на Пробіг в 2007 році, коли дізнався від друзів, що там можна позмагатися. Мені завжди був близький змагальний дух. І хоча тоді я зайняв 2-е місце, побачив, що перемогти реально. І створив традицію їздити до Києва щороку на “Пробіг під каштанами”. В цілому я взяв участь у Пробігу 8 разів, в 4-х з яких зайняв перше місце.
Для мене дуже важливо перемагати. Я спеціально вибираю такі види діяльності, де можу досягти видатних результатів. Близькість перемоги в першому моєму Пробігу вмотивувала мене пробувати далі, і це дало результат.
Я часто беру участь у благодійних заходах і вважаю, що вони не тільки допомагають зібрати гроші для різних потреб, а й роблять світ добрішим.
До зустрічі на старті 29 травня!